Життєво необхідна допомога Карітас Суми для мешканців прикордоння Сумщини


Команді благодійної організації «ПБФ «Карітас Суми» спільно з волонтерами знову вдалося доставити дрова для потребуючих літніх людей у прикордонне с.Юнаківка, Сумського району.

Завдяки проєкту ЕА #EmergencyAppeal23 діє безоплатне забезпечення паливним збіжжям нужденних мешканців прикордоння області, яке ворог продовжує нещадно обстрілювати, роблячи життя тих, хто залишився нестерпним. Добре, що тепер люди будуть з теплом!

Цього разу дрова отримали мешканці села літнього віку, які залишились без підтримки близьких та рідних. Серед них є чоловік у якого снаряд пошкодив житло, тому він змушений жити у літній кухні. Кожен з них має пічку, але заготовити чи придбати дрова не було можливості. Через замінування лісів та небезпечну дорогу в село, яка знаходиться неподалік ворожого кордону і постійно прострілюється.

Карітас Суми вже не перший рік надає необхідну гуманітарну допомогу громадам Сумщини. Люди з прикордоння виживають, як можуть. Тому така допомога Карітас Суми і волонтерів є життєво необхідною!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *