Захід команди Простору до Всесвітнього дня дитини

З нагоди Всесвітнього дня дитини, який святкують щорічно 20 листопада, виїзна команда «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO провела пізнавально-розважальний захід для учнів 3 класу Степанівський ліцей Степанівської селищної ради.

Мета заходу:
✅поглибити знання дітей про свої права та дотримання їх у суспільстві;
✅навчитися дружити та поважати один одного;
✅подолання негативних емоцій та переживань методом музичної та танцювально-рухливої терапії;
✅зменшення рівня ізольованості серед дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування;
✅кожен учень отримав «Памʼятку про права дитини», солодощі та фрукти.
Нам було дуже приємно, що учні підтримували діалог та обговорення про свої права та обовʼязки. Як чудово було бачити посмішки дітей та чути їхній сміх, адже саме в дитинстві все здається райдужним та позитивним. А таке свято, як День дитини, ще раз нагадує – кожен малюк має право бути щасливим!