З нагоди Всесвітнього дня дитини, який святкують щорічно 20 листопада, виїзна команда «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO провела пізнавально-розважальний захід для учнів 3 класу Степанівський ліцей Степанівської селищної ради.
Мета заходу:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Нам було дуже приємно, що учні підтримували діалог та обговорення про свої права та обовʼязки. Як чудово було бачити посмішки дітей та чути їхній сміх, адже саме в дитинстві все здається райдужним та позитивним. А таке свято, як День дитини, ще раз нагадує – кожен малюк має право бути щасливим!
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/403611894_268405346205032_1360547493822768327_n-300x225.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/403703881_268405306205036_5907344762440844525_n-300x225.jpg)