З дружнім візитом до багатодітної родини з Боромлі


БФ “Карітас Суми” не залишає своїх бенефіціарів після надання допомоги. З дружнім візитом наші спеціалісти навідали родину пані Оксани.

Після того, як родина евакуювалася з рідного села Славгород, що в Краснопільській громаді. Село знаходиться всього у 5 км від кордону, і тривалий час знаходиться піл постійними ворожими обстрілами. Жінка з трьома дітьми оселилася у с. Боромля. Тут вони облаштовуються в орендованій хаті, вже встигли збудувати невеличку теплицю, вирощують квіти і розсаду. Її пані Оксана відправляє у рідне село Славгород, де і досі живе її чоловік, бо не може залишити роботу, та сусіди. Жінка турбується про те, щоб вони були з врожаєм.

Старші дівчатка вже активно допомагають мамі у будинку, на городині, в теплиці. Не відстає від сестричок і маленький Максим, який хвацько поливає кожну рослинку. А з водою у сім’ї найбільше клопоту. І якщо з пранням речей їм тепер допомагає пральна машина напівавтомат, а от для поливу і приготування їжі носити воду доводиться з криниці, що за кілька будинків від них, важкими відрами.

Від БФ “Карітас Суми” родина отримала невеличкі подаруночки дітям, щоб на час літніх канікул у них була можливість творити, розвиватися і з користю проводити час.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *