Вихованці табору “Зима з Богом” Карітас Суми #ECHO вразили своїм творчим підходом та дорослим баченням сучасних проблем суспільства під час створення соціальної реклами.
Гасло відеоролику: «ДІТИ НЕ ТОВАР!”, яке спрямоване запобіганню торгівлі дітьми у світі. Ця ініціатива відображає необхідність кожного з нас відповідально ставитися до життя, а дорослим більше спілкуватися й пояснювати дітям модель поведінки у разі небезпеки.