Втратили все, але залишилася віра


Свою історію переселення Наталія Олександрівна розповідає зі сльозами на очах. І досі жінка не вірить, що у свої 67 років вона залишилася сама і втратила все. Вже місяць як пані Наталія залишила рідні Водолаги, Хотінської громади, але кожного дня її серце і думки в рідному селі.

Останні три місяці у своєму селі жінка провела у підвалі, через постійні обстріли громади. Тож коли з’явилася можливість і повідомили про евакуаційний автобус у неї не лишалося сумнівів чи виїжджати. Адже порятунку чекала кожного дня. Про рятівний транспорт селяни дізналися тільки напередодні ввечері. Тому своїх курочок та кіз Наталія Олександрівна не мала часу ні прилаштувати, ні вивезти. Довелося просто відпустити. Говорити про це найважче, адже саме вони годували жінку у Водолагах.

Сьогодні пані Наталія облаштувалася у Сумах. Орендувати невеличку квартиру допомогла їй знайома. Але самостійно сплачувати за орендовані метри пані Наталії важко. Жінка живе лише на невеличку пенсію. Саме тому вона звернулася за допомогою до БФ “Карітас Суми”.

Окрім того, вона знайшла підтримку й у парафіянин греко-католицької церкви, пастором якої є директор фонду отець Аристарх. Жінка згадує, що свого часу її мати була парафіянкою цієї ж церкви та саме віра допомагала долати випробування, з якими стикалася родина.

Тож пані Наталі не втрачає віру та відбудовує своє життя в новому місті.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *