Упроваджуємо лише найкращі практики!


‼️У громадах області розпочинаємо впроваджувати Програму з неформальної екологічної освіти.🌏

Наші фахівці взяли участь у тренінгу “Збереження біорізноманіття: знання та дії”, де отримали нові навички з неформальної екологічної освіти! Досвідом ділилися колеги з «Карітас Чернівецької Єпархії» спільно з кафедрою екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Протягом трьох днів учасники тренінгу мали насичену програму, яка включала цікаві лекції, прикладні лабораторні роботи та захопливі екскурсії.🖊📒

Актуальну програму неформальної екологічної освіти для підлітків представила Марія Федоряк, керівник групи розробників зазначеної програми, професор кафедри екології та біомоніторингу ЧНУ ім.Юрія Федьковича.

У представлених матеріалах окреслювалася значущість екопроєктів, що відіграють важливу роль у збереженні навколишнього середовища та сприяють:
🌈протидії вичерпанню природних ресурсів, зменшуючи негативний вплив людської діяльності на природу (збереження природи);
🏞раціональному використанню природних ресурсів, що дозволяє зменшити відходи та сприяє їх повторному використанню (стале використання ресурсів);
🏔збереженню природи, створюючи стійке середовище для майбутніх поколінь (соціальна відповідальність);
🌐популяризації екологічно чистих технологій, продуктів та послуг, що заохочує людей до свідомого споживання та зменшення негативного впливу на довкілля (свідоме споживання).

🖇У межах тренінгу наші фахівці також відвідали єдину в місті інклюзивну кав’ярню, де працюють особи з інтелектуальними порушеннями. Це є прикладом створення безбар’єрного простору, де кожен може відчути себе частиною спільноти та має можливість розвиватися і взаємодіяти. Ця кав’ярня не лише дає можливість насолодитися відмінними кавовими напоями, але й сприяє соціальній інтеграції та підтримці осіб з різними потребами.


Змістовна комунікація відбулася завдяки підтримці Lucas Daumer- Chanut представника Secours Catholique – Caritas France для проєкту «Спеціалізована підтримка та допомога дітям, особам з інвалідністю та їхнім сім’ям під час реагування на війну в Україні».

🤗Щиро вдячні організаторам, координаторам та спонсорам заходу за їхній вагомий внесок у формування екологічної свідомості підростаючого покоління. Ваша підтримка важлива для того, щоб молодь отримувала необхідні знання та розвивала екологічні цінності, які допоможуть їм стати активними захисниками навколишнього середовища.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *