Волонтери та працівники Карітас Суми вчаться разом долати конфлікти в колективі

Сьогодні волонтери, працівники фонду з очільником БО «ПБФ «Карітас Суми» о.Аристархом обʼєдналися для участі в навчальному тренінгу «Конфлікти в команді та шляхи їх вирішення».
Спочатку психологи Кризового центру #ECHO розширили знання присутніх про визначення поняття конфлікту і причину виникнення робочих конфліктів. Ця тема є завжди актуальною, допоки люди працюють в командах.
Під час бесіди визначені ефективні шляхи вирішення конфлікту в колективі. Існують п’ять основних способів розв’язання конфліктів: відсторонення, поступка, боротьба, компроміс і співпраця.
🙌Учасники скористалися можливістю поділитися своїм досвідом та шляхами вирішення таких ситуацій в колективі та волонтерській команді.
✅Щоб запобігати конфліктам потрібно:
⁃ чітке розподілення відповідальності та обовʼязків;
⁃ розвивати ділові та особистісні контакти між співробітниками;
⁃ окреслювати нові традиції;
⁃ підвищувати авторитет керівника у колективі.