Волонтерка Карітас Суми всю зиму в`яже шкарпетки для прикордоння

Горді за нашу бенефіціарку, яка попри інвалідність та складну життєву ситуацію знайшла в собі сили допомагати іншим.

Галина Василівна майже всю зиму кожного вечора вʼяже шкарпетки, які ми передаємо ВПО та мешканцям прикордоння Сумщини. Час від часу її син приносить вʼязання у Кризовий центр.

Це є щасливе продовження історії жінки та її 15-річного сина, які виїхали з прикордонного с.Басівки у м.Суми. БО «ПБФ «Карітас Суми» всебічно підтримує та допомагає їм.

Команда Карітас Суми разом з партнерами найбільше прагне до комфортного життя наших бенефіціарів, які страждають через війну в Україні. Ця історія доводить, що завдяки нашим фахівцям #ЕСНО та сильному особистому бажанню людина може  подолати кризу й труднощі.

З щирою радістю повідомляємо, що Галина Василівна приєдналася до нашої волонтерської команди та бажаємо успіху в її нових починаннях.