Візит до села Гринцеве: “Карітас Суми” допомагає на місцях


В Гринцівському старинському окрузі “Карітас Суми” провів захід для місцевих дітей в рамках роботи програми ” Простір дружній до дитини”. Також мешканці села отримали гігієнічні та продуктові набори.

Багатодітні мами з села Мирне, що за пару кілометрів від сільради теж приїхали за допомогою. Пані Ксенія розповідає, що всі її діти після 9-го класу поїхали навчатися в Суми в медколедж. Вона кондитер за професією, але зараз займається господарством, завдяки якому її родина тримається, а діти навчаються. Роботи в селі не знайти, а в місто переїздити не хоче.

Її односельчанка Тетяна, теж мати трьох дітей, розповідає, що на городині родина і тримається. Допомагає молодший син, бо старші доньки на навчанні в місті.

Подібні візити для них хоч невеличка та все ж розрада. Поки діти були зайняті зі спеціалістами “Карітас Суми” жінки відпочили від тяжкої праці і поговорили про наболіле.

В Грицівській школі лише півсотні учнів, у класах не більше десяти дітей. І майже всі вони відвідали захід від “Карітас Суми”. Спеціалісти “Простору дружнього для дитини” організували для малечі майстер-клас з виготовлення блокнотів та чаювання зі смаколиками.

Різний вік не завадив працювати плідно і активно. Діти згуртувалися, старші допомагали молодшим. Всі говорили про мрії, свої захоплення і неабияк раділи подарункам. На останок обійми і запрошення: “Приїздіть до нас ще!”.

 

#ECHO
#карітасУкраїна
#карітасСуми

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *