Веселкові канікули в Роменській ТГ: День ментального здоров’я!

🌈 Сьогодні мобільна команда ПДД розпочала Веселкові канікули в Роменській територіальній громаді з Дня ментального здоров’я! У програмі були насичені та корисні заходи. 🌈
📚 Відкрили день з читання книжечки для Хібукі, глава 1 “Емоції в мені”. Діти вивчали свої почуття та вчилися їх виражати.
✨ Бульбашкова фантазія принесла море задоволення! Діти насолоджувалися створенням різнобарвних мильних бульбашок, які дарували радість та захоплення.
💡 Під час майстер-класу діти створювали власні “Лампочки позитиву”, які світитимуть і надихатимуть їх кожного дня.
🎉 Ігри, розваги, конкурси створили атмосферу невимушеної радості та згуртованості. Кожен знайшов щось цікаве для себе!
🎨Завершили день творчістю з модуліном, де діти створювали яскраві і кольорові шедеври, які зможуть забрати додому.
Це був чудовий початок наших Веселкових канікул, і ми з нетерпінням чекаємо на нові цікаві події! Дякуємо всім учасникам за активну участь і позитивний настрій! 💫 Попереду ще багато цікавих заходів, тож слідкуйте за нами і долучайтеся до наших заходів!
Мобільна команда простору дружнього до дитини працює в громадах області!

🖊Записатися до фахівців мобільної команди ПДД можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕓16.00. Пн.-Пт.

Діяльність Мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.