У «Просторі дружньому до дитини» Карітас Суми #ECHO присвятили захід профілактиці інтернет залежності серед дітей та підлітків.
Учасники у командах створювали сценарії, знімали та монтували відео, які без перебільшення можна вважати соціальною рекламою з метою продемонструвати переваги живого спілкування, активного способу життя та читання книжок, а не проводження вільного часу за гаджетами, граючи у відеоігри.
🤩Наприкінці заходу учасники самостійно виготовили “живу комп’ютерну мишку” на згадку про цікавий день.
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-21_14-28-17-1024x768.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-21_14-28-18-768x1024.jpg)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-21_14-28-18-2-768x1024.jpg)