Турботливий батько: навіть найсильнішим потрібна підтримка


Родина маленького Владислава прошла серйозні випробування, але попри все вони тримаються на оптимізмі та будуть великі й маленькі плани на майбутнє.

У селі Підопригори БФ “Карітас Суми” надавав гуманітарну допомогу. Серед людей, що звернулися, був високий неговіркий чоловік, який нерішуче і з хвилюванням діставав з прозорого файлику документи: про народження дитини, про шлюб та про… смерть дружини.
Це Віталій. Він тепер сам виховує дитину – того самого Владислава.

Після смерті коханої він став батьком одинаком, але не опустив руки. Навпаки, з подвійною силою став турбуватися про свого маленького хлопчика. Кейс-менеджера “Карітас Суми” Тетяну ця історія не залишила байдужою.

Після розмови з чоловіком дізналася, що той звертався за допомогою у різні фонди та організації, але скрізь йому тільки обіцяли, але лише розмовами вся допомога і закінчувалася. “Карітас Суми” стали першиим, хто надав йому не тільки продукти, гігієнічни засоби, а ще й надію, що світ не відвернувся від чоловіка.

Стабільної, тим паче високооплачуваної роботи на селі не знайти. Поки Віталію вдається підробляти на пилорамі. Та й та робота не постійна: від замовлення до замовлення. Рідко трапляються інші підробітки. Тому економити і відмовляти собі у товарах першої необхідності родині не звикати.

Того дня чоловік отримав продуктовий та гігієнічний набори. Син був дуже щасливий. Як зізнався Віталій, з тої допомоги він все залишив дитині. Щоб сину було більше чогось смачненького у школу на перекуси. Навчатися дитина любить і з задоволенням біжить до школи.

От тільки тривоги в прикордонному регіоні дуже часто переривають навчання школярів. Щоб дитина мала можливість незалежно від ситуації відвідувати навчання онлайн БФ “Карітас Суми” забезпечив родину планшетом.

Соціальний супровід кейс-менеджерів “Карітас Суми” дозволяє підтримувати родину в різних життєвих ситуаціях, створювати умови для повноцінного розвитку, життя, навчання. Один планшет не вирішить всіх проблем, але це маленька циглинка для формування міцного фундаменту цієї маленької і дружньої родини.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *