Свято для дітей з багатодітних сімей Степанівки, Сумського району

Святий Миколай та команда «Простору дружнього до дитини» Карітас Суми #ECHO в гостях у дітей з багатодітних сімей с.Степанівка, Сумського району. Зустрілися ми з ними у Степанівському ліцеї, де багато з них навчаються. Дуже приємно, що ще після першого нашого візиту до навчального закладу, у Простір записалось багато малечі з цього села.

🎉Тож сьогодні діти прийшли на свято з братиками та сестричками, раділи можливості повеселитися та показати свої знання у конкурсах, естафетах. Пострибати і вивчити нові рухи під час танців. Св.Миколай та команда Простору дуже вдячні дітям за віршики й пісні. Усі учасники заходу отримали солодкі подарунки!

🙏Команда дитячого центру Карітас Суми регулярно виїжджає у громади, щоб мати можливість підтримати та порадувати дітей, які страждають від наслідків стресових і травматичних подій спричинених війною. Ми працюємо, щоб покращити психологічну стійкість дітей та їх батьків; налагодити стосунки дитини з рідними, друзями та у соціумі.