БО «ПБФ «Карітас Суми» завжди обʼєднує небайдужих людей, які мають бажання допомагати іншим. Ділимося з вами історією нашої неймовірної волонтерки Лізи!
Вона ще студентка, але вже займається з дітками в «Просторі дружньому до дитини» #ЕСНО. Ми запрошували її до вихованців табору Простору, де вона робила аквагрим. Цього разу ми зустріли Лізу у нашій студії живопису «Барви», де вона допомагала діткам зробити привітальну листівку до Дня святого Валентина.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://caritas-sumy.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/422702227_318150721230494_3919871370352125560_n-300x225.jpg)