Спільна взаємодія розвиває впевненість та командний дух!

✨️У Інклюзивному просторі відбулася захоплююча естафета, яка об’єднала 13-річну Аліну П. та 18-річного Олександра Л. під наглядом команди психологів і соціального працівника.

❗️ Задача була не з простих: перенести м’яч з одного хулахупа в інший, використовуючи палиці. Це вимагало від учасників не тільки фізичної вправності, але й точності, командної взаємодії та зосередженості.

Спочатку у Аліни та Олександра були деякі труднощі з координацією рухів, але завдяки підтримці та мотивації від професіоналів Інклюзивного простору вони швидко адаптувалися та почали працювати як справжня команда. 🤝

З кожним успішним переміщенням м’яча, вони не тільки розвивали свої моторні навички, але й вчилися співпрацювати, підтримувати одне одного та долати складнощі разом.🙌

📍Це заняття стало не просто розвагою, але й цінним уроком про те, як важливо мати підтримку та працювати в команді. Естафета показала, що адаптовані фізичні вправи можуть стати потужним інструментом для стимуляції розвитку дітей з особливими потребами, допомагаючи їм розвивати навички взаємодії та знаходити нові можливості для зростання.

🖇Такий підхід не тільки створює позитивний досвід, але й допомагає дітям побачити, що вони здатні досягати великих речей, коли працюють разом і вірять у свої сили. Аліна та Олександр вийшли з цієї естафети не лише з почуттям успіху, але й з новою впевненістю, яка допоможе їм у подальшому розвитку.👍

🖊Записатися на зустріч до фахівців Інклюзивного простору можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕓16.00. Пн.-Пт.

Діяльність Інклюзивного простору проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France.