Спільна творчість до Дня матері


У Просторі дружньому до дитини БО “БФ “Карітас Суми” провели творче спільне заняття для дітей та матусь. Захід організували з нагоди Дня матері – свята, яке українці традиційно відзначають у травні.

Учасники зустрічі виготовляли яскраві подарункові кошики з фоамірану – пластичного і м’якого матеріалу. Свої вироби вони наповнили солодощами. Вийшов прекрасний подарунок, ще й виготовлений своїми руками.

Ще один майстер-клас провели з найменшими вихованцями Простору дружнього до дитини. Малеча виготовляла вітальні листівки з нагоди свята. А їх мами змогли поспілкуватися з психологом. Та все ж найголовніше у таких зустрічах – це час проведений разом. Можливість змінити звичний графік, відкласти домашні клопоти і поринути у світ творчості.

Адже зазвичай мами занурені у виховання дітей, облаштування домашнього затишку, роботу, навчання, прибирання. На їх плечах тримається вся родина. Роль мами неоціненна. Не забувайте дякувати своїм матусям, дарувати подарунки, частіше дзвонити чи приїздити в гості.

#Карітас_Суми, #ECHO, #ECHO_protection


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *