Соціальні працівники Карітас Суми доставили гуманітарну допомогу підопічним Свеського психоневрологічного інтернату: одяг, продуктові та гігієнічні набори, сухе молоко, шоколад та набори для людей з інвалідністю.


Приміщення для перебування мешканців інтернату виділили в місті Шостка. Адже весною цього року росіяни завдали авіаційного удару по будівлі інтернату в Свесі. На той момент там перебувало 167 хворих жінок. Від смертей людей врятувало диво – бомба впала біля актової зали, де у той час нікого не було.

Зараз у психоневрологічному інтернаті знаходиться 99 підопічних. У вільний час жінки малюють, в’яжуть, створюють осінні поробки. Вони були неймовірно раді отримати у подарунок нові речі, завзято обирали із асортименту одягу той, що прийшовся б до смаку.

Найбільшим попитом користувалися яскраві і теплі кофтинки. Наступного разу жінки попросили привезти їм матеріали для малювання, зимові шапки і нитки для в’язання.

Продуктові та гігієнічні набори надаються у межах проєкту FandH. А шоколад, сухе молоко, одяг та набори для людей з інвалідністю в межах проєкту «Продовження реагування надзвичайних ситуацій внаслідок бойових дій в Україні» #EmergencyAppeal23.

Окремо дякуємо ФОП міста Києва за тісну співпрацю та за наданий новий одяг для підопічних інтернату.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *