Шаховий клуб для дітей у БФ “Карітас Суми”

Неймовірно, але шаховий клуб «Простору дружнього до дитини» #ECHO щойно почав свою роботу, як у нас знову аншлаг!

Шахи – цікава і корисна гра, яка розвиває логічне та аналітичне, творче і абстрактне мислення.

♟Гра тренує витривалість і вміння мислити на перспективу, планувати і вибудовувати дії заздалегідь.

«Шахи вчать дотримуватися правил і бути організованим, позитивно впливають на успішність у школі!» – говорить викладач гуртка, кандидат економічних наук, професор кафедри економіки та підприємництва місцевого університету, кандидат в майстри спорту з шахів В’ячеслав Пилипенко.

В шаховому клубі Простору заняття проходять з урахуванням елементами теорії та власне гри. Викладач клубу показує цікаві лайфхаки, які допомагають перемагати в партіях.

Зустрічі клубу відбуваються на безоплатній основі, щосуботи, о 12:00, для дітей віком від 7 років.

+38(099) 333 73 94
Наша адреса: м.Суми, вул. Іллінська 25/1.