Реколекційна зустріч волонтерів Карітас Суми

Волонтери завжди пліч-о-пліч з командою БО «БФ «Карітас Суми» допомагають постраждалим від війни землякам та людям з інших регіонів України, які знайшли свій прихисток у Сумській області. Завдяки їм ми можемо передати продукти та найнеобхідніші речі для мешканців прикордоння.

Волонтери працюють з дітьми та молоддю у Просторі, допомагають людям, які потребують додаткової опіки та догляду.

Запобігаючи вигоранню та для мобілізації ресурсів волонтерів Карітас Суми організовано реколекційну зустріч за фінансової підтримки «Карітас Україна» в межах проєкту «Духовна формація волонтерів».
Волонтерська команда зустрілася в Сумах. Почалася зустріч з привітального слова очільника Карітас Суми о.Аристарха. На захід запрошені експерти: духівник-отець Андрій Пальчик та тренер-фасилітатор Олексій Рибалка.

Вони зосередились на складових духовного самопізнання;емоційному інтелекту, як складової волонтерської роботи; убезпечення психологічної кризи та травми в роботі волонтерів. Розглянули формування навичок життєстійкості волонтерів у кризових ситуаціях.
Такі заходи для волонтерів не лише
сприяють отриманню нових знань та навичок, а є можливістю для спілкування та обмін досвідом. Загалом, усі учасники отримали позитивний заряд емоцій, які надихають рухатися вперед та допомагати іншим.

#Карітаc_України
#Caritas_Ukraine