Радіти зустрічам: Візит до багатодітної родини з Гринцевого


Команда БФ “Карітас Суми” не залишає без уваги родини, які потребують допомоги. Соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах – це робота не одного дня і не одного візиту.

Коли людина звертається до кейс-менеджера БФ “Карітас Суми” вона шукає підтримку у словах та діях. Ми надаємо гуманітарну допомогу у вигляді продуктових чи гігієнічних наборів. За можливості забезпечуємо родину товарами й речами, що допомагають їм подолати кризу, покращити життя, якість освіти чи налагодити елементарний побут.

Серед людей, яким ми надали допомогу багатодітна родина пані Олени. Жінці понад 80 років, але вона і досі турбується про своїх 4 дітей, 16 онуків та 19 правнуків. Всіх вона пам’ятає, знає де зараз і чим займаються. Хтось поселився поруч, а хто дуже рідко навідує рідних. Але всі вони тримають зв’язок.

БФ “Карітас Суми” навідав велику і дружню родину. Привіз гостинці від проєкту #ECHO та партнера @Food Bank Ukraine. Раніше родина отримала новеньку мультиварку, яка допомогла значно полегшити процес приготування їжі для такого великої кількості родичів. Діти зізналися, що вже встигли поласувати кашами, та визначили їх найулюбленішу страву – гречаний супчик, який мами готують їм у новенькій мультиварці.

Швиденько малеча розібрала солодощі та набори для творчості, щоб літо для них було насиченим і яскравим.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *