Посіяне зерно любові, обов’язково зійде!

✨️Посіяне зерно любові, обов’язково зійде!💯
Це зворушлива історія Ярослава з м. Лебедин. Хлопчик мав настільки велике бажання долучитися до «Простору дружнього до дитини»🤗, що не міг дочекатися наступного візиту нашої команди. Адже ми у прикордонній області постійно стикаємося з різними викликами, і цього разу, через складну безпекову ситуацію, наші фахівці не мали можливості виїжджати в громади.

Тоді Ярослав переконав маму відвезти його до м. Суми та знайти тих чудових спеціалістів, що проводили цікаві активності у їхньому рідному місті.
Ми були здивовані, побачивши, наскільки сильно вмотивована ця дитина! Фахівці провели з ним цікаві заняття, консультації та записали до групи діток у його громаді! За словами мами, після занять з психологом хлопчик став більш відкритішим і легко почав знаходити спільну мову з однолітками.

Історія Ярослава – це приклад того, що навіть у найважчих ситуаціях сила волі та наполегливість можуть зробити неможливе можливим. Його вчинок надихає нас усіх досягати своїх цілей та не зупинятися перед перешкодами. Це чудовий приклад позитивного впливу нашої роботи та показує, як разом ми можемо змінювати світ навколо нас.🌈

Нехай ця історія буде нагадуванням про те, що кожна дитина має право на щасливе та наповнене можливостями життя, а ми, як команда, завжди готові допомогти їм у цьому!🙌