Почати з початку: з втратами у минулому, з вірою у майбутнє


Вже вдруге пані Тетяна починає життя з початку. Ще у 2021 році вона залишила рідний Торецьк і приїхала до Хотіні, що на Сумщині. Тут її прихистили родичі. Але вже за два роки жінці довелося шукати нове місто, нове житло.

У Торецьку у Тетяни Іванівни вже не залишилося нічого. Її квартиру і все майно знищила війна. Від багатоповерхівки, в якій мешкала жінка, залишилася лише жменька цегли. З 2014-го року вони жили без води, світло

З Донецької області Тетяна Іванівна вирушила до Хотіні, що в Сумській області, де сподівалася облаштуватися. Та близькість кордону і постійні обстріли змусили рухатися далі.

У Хотіні жінка проживала з рідними, встигла знайти нових друзів. З вдячністю говорить про голову громади – Миколу Торяника. Саме він допоміг їй з переїздом до більш безпечного обласного центру, коли обстріли громади посилилися.

Попри всі випробування Тетяна Іванівна не втрачає оптимізму. Вона з тих людей, що вміють цінувати те, що мають і з вдячністю приймають все, що дарує їм доля.

Зараз жінка облаштувалася в гуртожитку. Встигла подружитися з сусідами й вирішила, що житиме тут, поки буде можливість.
До БФ “Карітас Суми” звернулася за юридичною допомогою. Як ВПО отримала продуктовий та гігієнічний набори. Після спілкування з кризовим менеджером БФ “Карітас Суми” Тетяні Іванівні змогли допомогти налаштувати свій побут у гуртожитку.

Спільна кухня та вбиральня, невеличка площа на велику кількість людей – все це звичні для гуртожитку незручності. Тож мультиварка й електрочайник, які зміг надати Кризовий центр пані Тетяні, дозволить здобути невеличку незалежність і налагодити процес приготування їжі.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *