Перший візит до Дубов’язівською громади


Міжнародний День сім’ї відзначився першим візитом БО “БФ Карітас Суми” до мешканців с.Чернеча Слобода та с.Сніжки, Дубов’язівської громади, Конотопського району, Сумської області.

🔎До фахівців кризового центру Карітас Суми звернулася ВПО 58-річна  Наталія Іванівна котра евакуювалася з села Рижівка, яке знаходиться постійно під обстрілами. Беніфіціарка має опіку над своїми онуками: 11-річним Павлом та 10-річним Віталієм. Жінка розповіла, що нескінчені обстріли й спонукали її виїхати до с. Сніжки. Наталія Іванівна разом зі своїми онуками мешкають в орендованому будинку та живуть на соціальні виплати. 

Кризовий менеджер виявила термінові потреби родини, а для вирішення більш тривалих і комплексних проблем родина перенаправлена у супровід до кейс-менеджера.

Кризовий центр БО “БФ «Карітас Суми» проекту #ECHO надав допомогу у вигляді харчового набору та теплих спальників.

Окремо бенефіціари змогли проконсультуватися з юристом щодо оформлення документів та їх відновлення. Кваліфікована психологиня провела з батьками та опікунами тематичне групове заняття “Як екологічно проживати негативні емоції?” та надала інструментарій вправ на стабілізацію їх психоемоційного стану.

⛅️Команда Простору дружнього до дитини організувала майстер-клас та розважальний захід для дітей округу з метою стабілізації їх емоційного стану.

     


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *