Нові проєкти та нагальні потреби: київське керівництво “Карітасу” відвідало Сумську громаду


З робочим візитом до обласного центру завітала президентка благодійної організації “Карітас Україна” Тетяна Ставнича. Через напружену ситуацію на кордоні, оголошену евакуацію мешканців Білопільської громади пані Тетяна особисто зустрілася з сумчанами, щоб дізнатися з перших вуст про нагальні потреби мешканців.

Зі збільшенням вимушено переселених людей із зон бойових дій роботи у фахівців Кризового центру стало в рази більше. Кризові менеджери, кейс-менеджери, психологи, юристи постійно надають консультації. Потреби тільки зростають. За офіційною інформацією до Сум з Білопільської громади евакуювалося близько 1,5 тисячі жителів, серед них 200 дітей. Ще тисячі мешканців залишаються у громаді, тому кількість людей, що потребують допомоги тільки збільшуватиметься. Тож пані президентка оперативно відреагувала на ситуацію. Багато говорили, чимало занотовували, максимально ділилися переживаннями й оцінювали можливості, планували наступні кроки.

Серед важливих питань – літне оздоровлення та відпочинок дітей Сумщини. За досвідом торішніх проєктів – це питання має велике значення для Сумської громади, адже діти містян і всі ті, хто евакуювалися знаходяться під постійним тиском і потребують психологічного розвантаження і відпочинку.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *