Надихаємо: історія волонтерки Карітас Суми

Карітас Суми єднає людей, які за покликом серця знаходять у собі сили робити суспільно важливу місію – допомагати іншим. Мова про учасників команди волонтерського руху БО «ПБФ «Карітас Суми». Тому напередодні Міжнародного дня волонтерів, яке святкують щорічно 5 грудня, ми з великою повагою та гордістю представляємо вам наших волонтерів. Ми впевнені, що їх добрі справи можуть надихнути інших творити добро.
Свою історію розповідає відома волонтерка, краєзнавиця, журналістка, завідувачка відділу краєзнавчої літератури та бібліографії Сумської обласної бібліотеки Тетяна Голуб.
Вона займається волонтерством з 2014 року. Нещодавно приєдналася до команди волонтерів Карітас Суми. Тетяна розповіла нам, що для неї є волонтерство, поділилася своїми мріями та планами на майбутнє.
Дякуємо кожному й кожній, хто допомагає постраждалим від війни та нужденним українцям пліч-о-пліч з командою Карітас Суми!
Вітаємо Вас з Днем волонтера!