Надаємо допомогу евакуйованим!


БФ “Карітас Суми” надає психологічну та юридичну допомогу людям, що евакуювалися з зон активних бойових дій до обласного центру. Якщо ви втратили документи чи маєте будь-які інші питання юридичного характеру – наш юрист надає безкоштовні консультації. Ви знаходитесь у шоковому, пригнічений, розгубленому стані – наші психологи допоможуть вам подолати стрес, налаштуватися на нове життя, впоратися з втратами й травмами.

Також ви можете отримати допомогу у вигляді продуктових наборів в рамках проєкту #ECHO за підтримки наших партнерів Food Bank Ukraine. Ця допомога для людей, що евакуювалися з зон активних бойових дій та раніше не отримували допомогу від БФ “Карітас Суми”.

Продуктові набори видаються за наявності довідки ВПО з квітня місяця 2024 року за умови наявності однієї з перелічених критеріїв вразливості (підтвердженого документально):

– особи, які втратили житло через військові дії;
– сім’ї зниклих безвісти осіб;
– люди з інвалідністю (1 та 2 група);
– багатодітні сім’ї;
– самотня матір/батько;
– жертви насильства.

Реєстрація є обов’язковою за посиланням: https://forms.gle/r7PoA7SLDoLfsenX8

Отримати допомогу та консультації ви можете в Кризовому центрі БФ “Карітас Суми” за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 112. Працюємо: з вівторка по суботу з 9 до 16.
Більше інформації за тел.: +38 (099) 333 73 92 та +38 (099) 333 73 94.

, ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *