У БО «ПБФ «Карітас Суми» на базі Кризового центру #ECHO створено мобільні команди спеціалістів, які будуть виїжджати у громади, щоб допомогти нужденним людям.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Наші працівники надали мешканцям психологічну підтримку, гуманітарну допомогу (продуктовий набір), а також передали речі з «соціального гардероба».
Спеціалісти виявили, що людям необхідна консультація юриста, а дві родини отримають соціальний супровід від кризового і кейс-менеджера мобільної команди Карітас Суми.
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ГРОМАДИ СУМЩИНИ!
Благодійна організація «Карітас Суми» запрошує співпрацювати громади Сумщини. Ми можемо домовитись про виїзд у вашу громаду мобільної команди Кризового центру чи «Простору дружнього до дитини». Ми працюємо, як з ВПО, так із місцевим населенням, які мають критерії вразливості. У наш важкий час війни та нестабільної ситуації, спеціалісти «Карітас Суми» завжди готові об’єднати свої зусилля з представниками влади у громадах, щоб ніхто не залишився сам на сам зі своєю бідою!
«Гаряча лінія» Кризового центру
+38(099) 333 73 92
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422472478_311202151925351_7523675342707656090_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=YdPgvdHyfBoAX_Ju23r&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCiFM9rAzXFGmmTF8_M07Oq1BUCAZycfLc41tD4EaZT_g&oe=65BB933C)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/422633807_311202208592012_4004048287662066393_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=1jTfvF6yvKMAX_p9i0M&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCri-HYq0GsQnBSHwNzfrD1hy36Wjtd3gaSv4M8kblzOQ&oe=65BCF25D)