Мобільна команда Кризового центру охопила своєю діяльністю ще дві нових громади

Мобільна команда Кризового центру #ECHO повторно виїхала на допомогу бенефіціарам у с.Малий Бобрик та с.Верню Сироватку, Верхньосироватської громади. А також вперше відвідали мешканців с.Штепівки та с.Підопригори, Лебединської міської ОТГ.

Наша ціль охопити якнайбільше людей з вразливих верств населення Сумщини. Тому й цього разу весь комплекс допомоги отримали багатодітні сімʼї, люди з інвалідністю та родини, які виховують дітей з інвалідністю, літні самотні люди з інвалідністю.

Першочергово люди отримали психологічну допомогу та підтримку кризового та кейс-менеджерів, які за допомогою консультації визначають невідкладні потреби громадян. Також мешканцям
передали речі з нашого «соціального гардероба».

Усі учасники зустрічі отримали продуктовий набір від БО «БФ «Карітас Суми».
Допомога нужденним відображає нашу готовність турбуватися про тих, хто знаходиться у складних життєвих обставинах. Це сприяє зменшенню соціальних нерівностей та формує кращі умови для зростання і розвитку всього суспільства.