Логопедична робота з дітьми та молоддю у Сумах


Один з напрямів роботи з дітьми та молоддю у «Просторі дружньому до дитини» Карітас Суми #ECHO – це є логопедична допомога. Як приклад, одне із занять логопедині Простору Ольги з 8-річною Софійкою, яка виховується у багатодітній родині ВПО з прикордонного Краснопілля.

Наш фахівець під час занять з дівчинкою фокусується на диференціації та постановці звуків з елементами просторової орієнтації, зорового гнозису.
Диференціація звуків є важливим аспектом мовленнєвого розвитку дітей. Це процес розмежування правильної вимови звуків від дефектної. Тобто, коли дитина раніше замінювала звук на інший або пропускала його, та продовжує робити це.

Вже майже рік спеціалісти Простору працюють з дітьми, молоддю та їх батьками в Сумській області та м.Суми. Усі послуги надаються безоплатно та проводяться для вразливих верств населення. У БО «ПБФ «Карітас Суми» робота з дітьми та їх батьками діє в межах проєкту «Ефективний захист і доступ» за підтримки «Карітас Україна», фінансування «Карітас Австрія» та ЄС.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *