Люди з інвалідністю по зору отримали гуманітарну допомогу Карітас Суми


Світло надії та тепло піклування:учасники Сумської обласної організації людей з інвалідністю по зору отримали гуманітарну допомогу Карітас Суми в межах проєкту «Ефективний захист та доступ» #ECHO

Цього разу люди одержали продуктовий набір(крупи, макарони, консерви, олія, цукор, борошно, солодощі).Прийшла за допомогою 86-річна сумчанка Олександра Михайлівна. Вона добре памʼятає своє дитинство під час війни. Як маленькою працювала у полі, як не вистачало їжі. Каже, що ніколи не думала, що знову буде війна на рідній землі. Вона все життя брала участь у відновленні та розбудові Сум. Понад 30 років співала у вокальному колективі. Сподівається побачити перемогу українського народу над ворогом. Дуже тішиться отриманим продуктам, дякує команді фонду та партнерам за те, що допомагають вижити українцям у важкий час війни.

Наразі гуманітарна допомога ЕСНО видається передньою зареєстрованим громадянам, які мають критерії вразливості.Слідкуйте про початок реєстрації на офіційних інформаційних сторінках Карітас Суми.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *