Команда Простору привітала дітей з багатодітних сімей Хмелівської громади

Команда «Простору дружньому до дитини» Карітас Суми #ЕСНО продовжує вітати малечу з різдвяно-новорічними святами. Ми знову зустрілися з дітьми з багатодітних сімей Хмелівської громади, Роменського району.

Велика радість та щастя в очах дітей – це для нас найкраща нагорода. Малеча з задоволенням співала й танцювала разом з нашими співробітниками. А скільки захвату та радості в учасників заходу викликала поява Святого Миколая, який вручив кожному солодкий подарунок.

Допомога дітям з сімей ВПО, які мають критерії вразливості, реалізується благодійною організацією «ПБФ «Карітас Суми» у співпраці з Карітас Україна за фінансової підтримки Карітас Австрія та Європейського Союзу. Щиро вдячні партнерам за можливість допомагати родинам, які втікаючи від ворога змушені починати життя спочатку.