Кейс-менеджмент у дії: адресна підтримка родин


До БО “БФ “Карітас Суми” родина пані Валентини спочатку звернулася за гуманітарною допомогою для своєї сусідки Раїси Іванівни – жінка потребує догляду через свій вік і хвороби.

👵 Вона родом з Глибного, але через воєнні дії та постійні обстріли прикордоння вимушена була переїхати до Сум. Тут Раїса Іванівна у свої 83 роки залишилася без підтримки рідних, один на один з проблемами.

🙏 А от пані Валентина не залишила свою знайому у скруті та взялася допомагати їй на новому місці. Майже рік як вона і годує жінку, і навідує, і всіляко підтримує.

♥️ Така небайдужість жінки відгукнулася спеціалістам “Карітас Суми”. Тож наш кейс-менеджер Марина поспілкувалася з пані Валентиною. Після цього ми змогли взяти цей кейс під наш соціальний супровід. Це дозволило виявити нагальні потреби, які змогли полегшити догляд за літньою лежачою жінкою.

🍲 Щоб була можливість швидко і легко підігрівати їжу, яку для Раїси Іванівни готує турботлива Валентина, БФ “Карітас Суми” передав їм мікрохвильову пічку та електрочайник. Ми дякуємо всім небайдужим людям, що відгукуються на проблеми інших.

Підтримуємо і примножуємо добро.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *