“Карітас Суми” знова з допомогою в Гринцевому


В рамках проєкту ECHO БО “БФ “Карітас Суми” зміг надати підтримку багатодітним родинам з села Гринцеве.

До кейс-менеджерів нашої організації звернулися пані Наталія та Анжела. Вони мами з однієї багатодітної родини. Про свою велику родину пані Наталії є що розповісти. Адже у неї дев’ятеро дітей та вже вісімнадцять онуків. Жінка все життя працювала у селі, була дояркою, а тепер вже на пенсії та опікується ще й великим господарством. Чоловіка у пані Наталії немає і вона сама виховує дітей та порається на городині.

До БФ “Карітас Суми” родина звернулася за гуманітарною допомогою і вже отримала продуктовий та гігієнічний набори. А коли ми розпитали більше про ситуацію у родині, то дізналися, що зараз всі вони мешкають у будинку, де немає газу, а тільки пічне опалення. Тож і готують вони на всю свою велику родину на тій же печі. А дрова – заготовляти важко, купувати – дорого. Доводиться багато працювати та економити.

Родину взяла під соціальний супровід кейс-менеджер “Карітас Суми” Тетяна. Саме вона допомогла визначити нагальні потреби родини, а головне як можна покращити життя, полегшити догляд за дітками, серед яких двоє мають інвалідність.

Тож родина отримала мультиварку та електрочайник, щоб приготування смачних сніданків, обідів, вечері чи перекусів для мами стало приємнішим і не таким обтяжливим.

Разом з пані Наталією одна з її старших доньок – Анжела. Тендітна жіночка має вже шістьох дітей та чекає на ще одну донечку. Четверо з них навчаються у школі у молодших класах. А через постійні тривоги діти часто мають працювати онлайн. А як це зробити без сучасних гаджетів? Родина має лише два телефони, тому діти відвідують онлайн-уроки по черзі.

Кейс-менеджер “Карітас Суми” Марина допомагає цій родині впоратися зі складними життєвими обставинами. Щоб кожен з дітей мав можливість здобути освіту навіть у таких складних умовах з постійними тривогами, родину забезпечили планшетом.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *