Карітас Суми відвідали партнери з метою покращення допомоги для людей у потребі


У Сумах команда БО “ПБФ «Карітас Суми» зустрілася з закордонними партнерами та колегами з Картас Україна, які приїхали на Сумщину, щоб виявити, як можна покращити та оптимізувати допомогу тим, хто щодня страждає від війни. Зокрема, в обговоренні взяли участь представники Карітас України: директор Департаменту гуманітарного реагування Григорій Селещук, начальник Відділу дистрибуції гуманітарної допомоги Валентин Бебік та проєктні менеджери Наталія Глушко та Вікторія Рашко, представник CRS Фредеріко Рота, також очільник Карітас Суми о.Олександр та спеціалісти нашого фонду.
Партнери звернули увагу на всі аспекти роботи фахівців Кризового центру, «Простору дружнього до дитини», соціальних працівників. Спілкувалися з нашими бенефіціарами з метою виявлення нагальних потреб для подальшої підтримки. Заголом представники Карітас Україна відзначили стрімкий розвиток Сумського регіонального осередку фонду та визначили невідкладні потреби бенефіціарів, які відрізняються від інших регіонів.
Цей візит став важливим кроком у покращенні життя тих, хто потребує допомоги. Спільно ми можемо робити більше та змінювати світ до кращого💙💛 #карітассуми #caritassumy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *