“Карітас Суми” в Старому селі


Мобільна команда Фонду зустрілася з місцевими мешканцями. Серед них багатодітні родини, одинокі батьки та родини, які виховують дітей з інвалідністю.

Наші працівники презентували роботу програми #ECHO та розповіли про послуги, що надає Кризовий центр. Зустріч проходила у сховищі місцевої школи, бо місцеве населення навчене по тривозі спускатися в укриття.

Тривожність, страх, переживання, чутки про наступ і спогади про 2022 рік позначилися на психологічному здоров’ї кожного. Тож на цій зустрічі наш психолог Юлія провела заняття з надання першої психологічної допомоги. Вчилися знімати напругу та боротися з тривожними станами.

За допомогою кризового менеджера та кейс-менеджера звернулося десять бенефіціарів, які розповіли про свої родини, про свої проблеми. В основному потреби стосувалися дітей, їх комфорту, безпеки та забезпечення навчання в умовах воєнного стану та постійного навчання онлайн.

Одним із популярних запитів – поради юриста. Вони стосуються оформлення чи відновлення документів, майнові питання та інформація щодо виплат.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *