Карітас Суми продовжує допомагати людям з інвалідністю та багатодітним сім`ям

Команда БО «ПБФ «Карітас Суми» в межах проєкту «Ефективний захист і доступ» #ECHO продовжує видавати продуктові набори для людей з інвалідністю(І та ІІ групи) та багатодітних сімей, щоб допомогти цим людям пережити складні часи війни та закрити життєво необхідні потреби.
Сьогодні отримала допомогу багатодітна сімʼя із Сум: Юрій Іванович та Анна Віталіївна. Виховують трьох доньок. Чоловік нещодавно влаштувався водієм тролейбуса, але, на жаль, коштів бракує, щоб забезпечити усім необхіднім їхню велику родину. Вони щиро подякували за допомогу та побажали успіхів команді Карітас Суми.
Вдячна за допомогу й 33-річна Віра, яка має інвалідність по зору.
«Набір перевершив мої сподівання. Бачу тут крупи, цукор, борошно, олія, паштет, мʼясо тушковане та солодощі з печивом. Це підходить і для мого харчування і для дитини», – говорить Віра.
Команда Карітас Суми продовжує турбуватись та допомагати нужденним громадян.
Єдині та непереможні🇺🇦