Карітас Суми допомогає з дровами мешканцям прикордонної Юнаківської громади


У зимовий період мешканці зони бойових дій Сумщини потерпають не тільки від ворожих обстрілів, а ще й від холоду. Заготовити дрова не можливо, через міни та ворожі атаки, а купити не має грошей. Люди місяцями живуть без світла й тепла.

🙌 У БО «ПБФ «Карітас Суми» допомагають з дровами тим, хто залишається у прикордонних громадах. Зазвичай, це одинокі, літні громадяни з інвалідністю, які виживають тільки завдяки волонтерам та благодійній допомозі.

Забезпечення людей безоплатними дровами діє в межах проєкту ЕА #EmergencyAppeal23 у співпраці з волонтерами, активістами та місцевою владою. 

Днями отримав безоплатні дрова мешканець с. Локня, Юнаківської громади: 66-річний Олександр Михайлович, який потребує стороннього піклування після операції на серці. Його син загинув на війні.

Паливне збіжжя також отримав мешканець с.Юнаківки: 62-річний Олександр Павлович, який має інвалідність І групи по зору. Ніхто не хотів, навіть за гроші, вести йому дрова у зону бойових дій. Тепер він зможе топити свою пічку, каже буде йому і тепло, і буде гаряча їжа. 

🗺 Команда Карітас Суми щиро вдячна за допомогу усім причетним до доставлення дров у Юнаківську громаду. Ми знаємо, що ви потрапили під обстріл, перечекали, але не зупинилась заради допомоги нужденним. Нехай Бог захищає та благословляє вас у всіх.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *