Юнаківська громада: обстріли тривають, люди продовжують евакуйовуватися


БФ “Карітас Суми” продовжує допомагати людям, евакуйованим із зон активних бойових дій. До нас за допомогою в облаштуванні елементарного побуду звернулися вимушені переселенці з Юнаківської громади, з с. Юнаківка, що знаходиться лише в 7 км від кордону з ворогом.

Родина евакуювалася до Сум з рідного села через постійні обстріли на початку травня. Голова родини – 66-річний Василь Васильович, говорить, що вже сил не було терпіти, бо “летіло” з усіх боків і ховатися вже було ніде.

Його дружина, Марія Петрівна, розповідає, що рік тому до обласного центру виїхала їх донька з онуками й вже встигла облаштуватися. Вони трималися до останнього.

Подружжя поселилося у кімнаті гуртожитку. Облаштовуються потихеньку, але все ще чекають, коли ж повернуться додому. У Юнаківці вони тримали господарство. Згадують, що було усе: і поросята, і кури, і гуси… Але через постійні обстріли ще задовго до евакуації відмовилися від усього, бо навіть годувати тварин і птахів нічим було.

У Юнаківці ще залишаються двоє синів. “Вже дорослі, свою думку мають. Але моє материнське серце за них болить”, – говорить пані Марія.

До Сум Василь Васильович та Марія Петрівна збиралися нашвидкуруч, взяли тільки те, що було під рукою, документи й трішки речей. Для покращення умов проживання родини БФ “Карітас Суми” надав їм набори постільної білизни, ковдри та подушки.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *