Як не натрапити на шахрайські маніпуляції


❌Вже в котре БФ “Карітас Суми” спростовує повідомлення, які активно поширюють шахраї від імені нашої організації. Цього разу всіх мешканців Сум, у яких є діти, онуки, племінники, похресники й т.п. запрошують записатися до безкоштовного літнього табору Карітас. І дійсно Простір дружній до дитини проводить чимало дитячих активностей, які є безкоштовними для відвідувачів. От тільки зловмисники тут допустилися кількох вагомих помилок, що може вивести їх на чисту воду.
🛡️ Сьогодні ми хочемо навчити вас як захиститися від подібних маніпуляцій і не потрапити в тенета зловмисників.

☑️ Зверніть увагу на назву благодійного фонду. Бо шахраї доволі часто припускаються помилок вже у назві організації. Тому ви можете зустріти такі варіації, як Кaritas, зокрема у цьому оголошенні. Ще можуть бути подвоєння і т.п. Запам’ятайте назва нашої організації англійською – Caritas, українською – Карітас.

☑️ Обіцяють все безкоштовно, кипу готівки, ще й без жодних умов і документів. У роботі благодійних фондів є певні критеритерії, є так звані категорії вразливості, яким надається та чи інші допомога, та чи інша послуга. А також є звітність перед донорами, які направляють цю допомогу.

☑️ Реєстрація онлайн. У своїй роботі наш Простір дружній до дитини використовує гугл-форми для отримання мінімальної інформації про учасників для зворотного зв’язку. Повна реєстрація відбувається тільки в офісі організації перед чи під час заходів. Форми шахраїв націлені на збір максимально широкої інформації щодо ваших особистих даних.

☑️ Введення паролів. Жодна форма для реєстрації, посилання на сайт або інший ресурс не вимагає введення паролів від ваших акаунтів у соціальних мережах. Таким чином вашим паролем може заволодіти зловмисник і використовувати ваш акаунт для “розведення” ваших друзів на гроші.

☑️ Також шахраї не гребують використовувати реальні фотографії реальних бенефіціарів не отримавши на то жодних дозволів. Маскуючись вони також використовують логотипи організації, які завантажують з інтернету.

‼️Будьте пильними, бережіть себе і своїх рідних!

📞Якщо виникають питання краще звертайтеся до кол-центру БО “БФ “Карітас Суми” за тел.: +38(099) 333 73 92. Отримуйте інформацію з офіційних джерел.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *