Фахівці Кризового центру допомогли багатодітній родині із Сум


Співпраця кейс-менеджера та кризового менеджера Кризового центру Карітас Суми #ECHO є ключовою у допомозі сім’ям з критеріями вразливості, які знаходяться у складних життєвих обставинах через війну.

До нас звернулась родина сумчан, які виховують чотирьох дітей, троє з них мають інвалідність з дитинства. Батько нещодавно втратив роботу, тепер вони живуть на соціальні виплати та невелику зарплату мами. Родина має гостру проблему у задоволенні найнеобхідніших потреб: їжі, засобах гігієни тощо. Просили про допомогу з укомплектуванням спальних місць для двох дітей-підлітків, а саме придбання нових матраців.
Карітас Суми забезпечив цю сімʼю продуктовим та гігієнічним наборами, а також соціальним супроводом, в межах якого вони отримали два ортопедичні матраци для дітей. Така допомога нашого фонду надається завдяки підтримці Карітас Україна, фінансуванню Карітас Австрія та Європейського союзу.

‼️Якщо ви опинилися у критичній ситуації через війну, звертайтеся до фахівців Кризового центру, і вони нададуть вам необхідну підтримку та консультації. Не залишайтеся наодинці, допомога завжди поруч.

«Гаряча лінія» Кризового центру
+38(099) 333 73 92


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *