Евакуація врятувала життя родини з Білопілля


Родина пані Віти евакуювалася з прикордонного Білопілля, коли на центр міста впали близько десяти КАБів (керованих авіаційних бомб). І цим вони врятували собі життя. Адже вже наступного дня їх будинок було зруйновано черговим “прильотом”.

Виїжджаючи родина змогла взяти з собою тільки один рюкзак та дві сумки з речами і документами. Їм немає куди повертатися і все, що вони мали, було знищено війною.
Тепер родина з 9-річною донькою Альоною живуть в орендованій квартирі в м. Суми. Доводиться відновлювати все, що мали, відновлюватися емоційно та психологічно.

“Нам дуже допоміг “Карітас Суми”, – розповідає жінка. – Спочатку ми отримали продуктовий набір і цілий місяць не турбувалися про те, що нам приготувати, за що купувати продукти. Потім записали дитину до літнього табору, а це дуже важливо для неї. Адже через усі події донечка замкнулася у собі. Ще й в новому місті важко знаходити друзів. Тому для нас це важлива підтримка й дитині дуже подобаєте в таборі”.

Родина втратила все, що мала: будинок, техніку, одяг. Дитина не мала можливості повноцінно завершити навчання у початковій школі, адже через ситуацію в регіоні, навчання проходило онлайн, а вся техніка залишилася у зруйнованому будинку. В рамках проєкту #ECHO Кризовий центр БФ “Карітас Суми” забезпечив родину ноутбуком, що б їх дитина мала можливість й далі навчатися та розвиватися.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *