🌿 Еко-активності у громадах області! 🌍

Мобільна команда Простору дружнього до дитини провела низку захопливих та корисних заходів у громадах області.

На цьому тижні ми зосередилися на екологічному вихованні, командній взаємодії та психологічному здоров’ї.
Провели презентацію “Екологічне сортування сміття”, розповідаючи про важливість роздільного збору побутових відходів, та організували практичний дослід “Організуємо роздільний збір побутових відходів”.🌐

Для розвитку командної взаємодії та співпраці провели квест “Загублені скарби”, де діти працювали разом, шукаючи підказки та розв’язуючи завдання. Тренінг “Взаємодія в команді: конфлікти” допоміг дітям зрозуміти, як ефективно вирішувати конфлікти.🤝

Для фізичної активності організували рухливі ігри та музичну руханку, щоб діти могли розважитися. Для батьків були проведені індивідуальні консультації з психологом.

Мобільна команда Простору дружнього до дитини продовжує роботу, щоб допомагати громадам створювати безпечні та сприятливі умови для розвитку дітей. 🤗

✨️Дякуємо всім, хто долучився! Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити цікаві активності в громадах!

🖊Записатися до фахівців Мобільної команди простору дружнього до дитини можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕓16.00. Пн.-Пт.

Діяльність Мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.