Допомога жінці з двома дітьми у якої чоловік зник безвісти


Історія до сліз, яка нікого не залишить байдужим. У Кризовий центр Карітас Суми #ЕСНО прийшла ця незламна жінка Тетяна. Їй усього 21 рік, а вона вже мама двох дівчаток. Старшій 2,5 роки, а молодшій – 1 місяць. Вона змушена була виїхати з с.Славгород, Краснопільської громади, яке знаходить у зоні бойових дій недалеко від кордону рф. 

Чоловік Тетяни зник безвісти, через військові дії, ще півроку тому. Жінка каже, що коханий навіть не знає, що в нього народилась ще одна донечка. Сподівається, що колись, вони зустрінуться і все буде добре. 

Наразі жінка мешкає сама з дітьми та заходиться в кризовій ситуації, через потребу в їжі, засобах гігієни та інших необхідних речах для малечі. Для вирішення невідкладних потреб родини залучили кризового менеджера Вікторію ПЕЛЕВІНУ.

✅У цей час Тетяна одержала продуктовий та гігієнічний набори Карітас Суми, памперси для новонародженої. Надалі родина отримає соціальний супровід від фахівців Кризового центру. В межах якого передбачено визначення та задоволення усіх базових та невідкладних потреб бенефіціарів, які мають критерії вразливості та знаходяться у скрутному становищі.

«Гаряча лінія» Кризового центру
+38(099) 333 73 92


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *