Допомога та підтримка для багатодітних сімей ВПО з Хмелівської громади, Роменського району


Виїзна команда «Простору дружнього до дитини» спільно з фахівцями Кризового центру Карітас Суми #ECHO працювали з сімʼями ВПО з критеріями вразливості, які мешкають у Хмелівська територіальна громада Роменського району Сумської області
До місцевого будинку культури на пізнавально-розважальну програму зібралися 19 дітей із багатодітних сімей ВПО з трьох сіл громади: Діброви, Володимирівки та Хрещатик. У сімʼях виховують від трьох до семи дітей. Дітки отримала подарунки та солодощі. Батьки дуже раді нашому заходу, дякують за увагу та підтримку!
Захід проведений у тісній співпраці з місцевими волонтерами. Особливо вдячні за допомогу в організації волонтерці Любові, яка знайшла у собі сили підтримувати іншим, після того, як покинули рідний дім, втікаючи від ворога, та всією родиною виїхали з рідного села з окупованої території Херсонщини.
Менеджери Кризового центру провели кілька робочих нарад з представниками волонтерського осередку та начальницею відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хмелівської громади Ірини Головач. Домовились про подальшу співпрацю.
Також працівники Карітас Суми доставили у місцевий пункт допомоги одяг, постіль та інші речі, які зібрали наші волонтери.
Також у цій же громаді в с.Сміле нещодавно поселилася багатодітна родина з Харківщини. Кризовий менеджер Карітас Суми надала першу психологічну підтримку сім’ї та виявила їх невідкладні потреби. Вони отримали продуктовий та гігієнічний набори Карітас Суми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *