Допомога Карітас Суми багатодітній родині, яка евакуювалась з-під Куп’янська


Допомога та підтримка Карітас Суми для багатодітної родини з Харківщини, яка наразі мешкає у с.Сміле, Хмелівської громади, Сумської області.

Менеджери Кризового центру Карітас Суми #ECHO у співпраці з волонтерами громади доставили гуманітарну допомогу фонду, а саме гігієнічний та продуктові набори родині ВПО, у якій виховують сімох дітей. Кризовий менеджер надала їм першу психологічну допомогу  та виявила невідкладні потреби сім`ї. Мати Світлана Загреба розповіла історію своєї родини, яка боролась за життя, рятуючись від війни:

«Ми мешкали у смт Шевченкове, Куп’янського району.  Під час окупації населеного пункту, нас не чіпали, бо дім знаходиться у віддаленій частині селища, у ярку.  Останнім часом, ми просто намагались вижити, через постійні ворожі обстріли, ми не могли придбати харчі та виростити городину. Нам нічого було їсти», – розповідає жінка.

Також цій сім`ї ми передали дитячий одяг, який збирають волонтери Карітас Суми. Діти отримали маленькі подарунки та солодощі. Дуже раді знайомству і дякуємо за співпрацю волонтерці та старості Смілівського старостинського округу Тетяні Андрущенко!

,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *