Допомога фахівців Кризового центру для мешканців Боромлянської громади


Фахівці мобільної команди Кризового центру #ECHO надали всебічну підтримку й допомогу людям з інвалідністю І групи, які живуть у  с.Боромля, Охтирського району.

Мешканці цього населеного пункту жили в окупації майже місяць. Ворог вбивав та грабував, пошкодив і знищив не один приватний будинок та будівлю громади. Люди отримали фізичні й психічні травми, з якими продовжують боротися й дотепер.

Наші фахівці направили усі зусилля, щоб допомогти мешканцям Боромлі, які через інвалідність потребують особливої уваги. Психологи зробили усе можливе, щоб приділити кожному бенефіціару свою увагу та покращити їх психоемоційний стан. Найважче те, що люди добре памʼятають ворожу кривду й бояться невизначеності та повторення ситуації. Кризовий та кейс-менеджери приймали звернення на забезпечення соціального супроводу тих людей, які знаходяться у важкій життєвій ситуації через війну. Наприкінці зустрічі кожен учасник зустрічі отримав продуктовий набір Карітас Суми.

Щиро вдячні за організацію та співпрацю представникам місцевої влади Боромлянської громади. Плануємо продовжити працювати з мешканцями цієї ОТГ для допомоги усім, хто цього потребує.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *