ДІТИ З ПРИКОРДОННИХ ГРОМАД СУМЩИНИ ВІДПОЧИВАЛИ У КАРПАТАХ ЗА СПРИЯННЯ КАРІТАС УКРАЇНА

Діти з прикордонних громад Сумщини відпочили у Карпатах за сприяння та підтримці Карітас Україна!

Програма заходу розрахована на підлітків, яких супроводжували працівники Карітас Суми. Протягом девʼяти днів діти знаходились у готельному комплексі с.Татарів, Івано-Франківської області. Команда Карітас подбала про духовне збагачення, фізичне оздоровлення та відпочинок дітей. Наші колеги з Карітас Чортків щодня забезпечували дітей розважально-пізнавальною програмою:

⁃ руханки;

⁃ майстер-класи;

– басейн;

⁃ квести;

⁃ запальні танці;

⁃ екскурсії та походи в гори;

⁃ тренінги психологічного спрямування;

⁃ розважальні заходи та дискотека.

Такі активності для дітей зробили відпочинок максимально насиченим, корисним і просто захоплюючим. Кожен отримав нові враження, самостійний досвід відпочинку без батьків, а ще багато друзів.

Керівник групи Карітас Суми Катерина Пилипенко розповіла: «Ми дуже вдячні Карітас Україна за можливість зменшити емоційно-психологічну напругу та відпочити дітям з прикордонних громад Сумщини. Особлива подяка команді Карітас Чортків за насичену програму та нові враження для наших дітей. Усі повернулися щасливі, задоволені та заряджені позитивом. Вони ще надовго збережуть радісні спогади та яскраві моменти з відпочинку».

Плюс ще один щасливий та світлий захід для дітей в скарбничку команди Карітас Суми. Ми продовжуємо допомагати потребуючим дітям та їх батькам, які страждають від війни.