Черговий візит до Тростянецької громади: люди з інвалідністю отримали допомогу


Мобільна команда Кризового центру БФ “Карітас Суми” вже не вперше відвідує Тростянець. Після підписання меморандуму про співпрацю це місто отримало гуманітарну допомогу – гігієнічні набори для людей з інвалідністю. За підтримки ГО “ТРОІ”, що у Тростянці опікується людьми з інвалідністю, організували консультації кризового менеджера, кейс-менеджера, психолога та юрист для місцевих людей та ВПО, що цього потребували.

Цього разу допомогу у вигляді ортопедичних матраців привезли людям з інвалідністю, що звернулися за допомогою до Фонду. В рамках проєкту #ECHO з ними працювали кейс-менеджери, визначили нагальні потреби і змогли забезпечити родини саме тими товарами, які вони не в змозі придбати собі самостійно.

“Дуже вдячні “Карітас Суми”, що за такий короткий термін зміг вирішити найболючіше для нас питання. Ми доглядаємо за нашими рідними, що прикуті до ліжка, і не завжди це ліжко зручне. Не можу знайти слів, наскільки для нас це важливо”, – говорить пані Ніна, вона сама пенсіонерка, ще й доглядає свою, прикуту до ліжка матір.

Місто, що і досі оговтується від жорстокої окупації повномасштабного вторгнення, має чимало запитів на допомогу. Продовжуємо працювати!

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *