БФ “Карітас Суми” допомагає мешканцям тимчасового прихистку у Сумах

Спеціалісти БО “БФ “Карітас Суми” відвідали один із шелтерів міста Суми та надали допомогу людям, що перебувають у ньому.

🧳 А це понад 30 бенефіціарів, що евакуювалися до обласного центру з найгарячіших точок нашої області, які постійно перебувають під обстрілами. Люди залишали рідні міста, села і селища, а з собою брали тільки найнеобхідніше. Вони починають облаштовуватися у тимчасовому прихистку тільки з мінімумом речей, які вдалося вивезти з собою.

🤝 Всі вони змогли отримати фахові консультації мобільної команди Кризового центру “Карітас Суми”. З ними працювали кризовий менеджер, кейс-менеджер та психолог. Також надали допомогу у вигляді продуктових наборів та теплих спальників.

♥️ Команда Кризового центру Карітас Суми продовжує надавати допомогу вразливим категоріям населення. Ми знаходимося за адресою вул. Іллінська, 112, конт.тел.: (099) 333 73 92.