🍂 Осінь емоцій та підтримки:Простір дружній до дитини у Тростянецькій ТГ продовжує свою роботу !🌟

У Просторі дружньому до дитини наші маленькі учасники з радістю діляться своїми думками та почуттями про осінь. Ці заняття допомагають дітям висловлювати власні емоції, розвивають здатність помічати красу навколо — у кожному листочку 🍁, хмарці та сонячному промінчику.

Почуття прекрасного — це важливий ключ до гармонійного розвитку 🌸, особливо в сучасному світі, де емоційна підтримка стає невід’ємною частиною виховання.

Програма занять передбачала вправи на психоемоційну стабілізацію, проведення веселих ігор та арт-терапію.

У вересні та жовтні ПДД відвідали діти різних категорій вразливості — загалом 48 учасників. Кожен із них отримав підтримку, нові знання та заряд позитивних емоцій. 🌈

🎨 Разом ми створюємо простір, де кожна дитина відчуває турботу, увагу та розуміння. 🌈

Записатися до фахівців мобільної команди ПДД ви можете за телефоном:
з 🕘9.00 до 🕕18.00. Пн.-Пт.
Діяльність мобільної команди ПДД проходить за підтримки Secours Catholique – Caritas France на базі БО “БФ “Карітас Суми”.